Interiérové dvere – správne zvolené dvere vytvoria príjemnú atmosféru vášho domova

Interiérové dvere dnes nie sú už iba nutnosťou ale dizajnovým prvkom Vášho interiéru, ktorý dokáže rozžiariť Váš domov. U nás si môžete vybrať interiérové dvere od rôznych výrobcov. Ponúkame na výber dvere falcované aj bezfalcové s 3D nastaviteľnými závesmi. Klasického aj moderného rámového prevedenia. Na výber z rôznych povrchových úprav napr. laminátové fólie, polypropylénové fólie najvyššej kvality, fólie s 3D efektom aj klasické fólie. Dvere sú vyrábané podľa slovenskej normy, dajú sa osadiť aj do pôvodných kovových falcovaných zárubní. Pre tých zákazníkov, ktorí potrebujú hneď vyriešiť výmenu dverí a zárubní, môžeme ponúknuť dvere skladom v 2 tvaroch presklenia a 3 moderných povrchoch. (sekcia „skladové dvere“). Ostatné dvere sú na objednávku s veľmi rýchlou dodacou lehotou. Všetky interiérové dvere sú prakticky bez údržbové, stačí ich čistiť iba jemne navlhčenou handričkou. Ponúkame na výber z týchto výrobcov dverí:

Dvere značky CENTURION ponúkajú široký výber interiérových dverí od klasického vyhotovenia po rámovú konštrukciu.

Dvere značky INTENSO svojou konštrukciou a použitými materiálmi uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Zaoberajú sa výrobou výhradne rámových dverí.

Dvere značky VOSTER poskytujú zákazníkovi bohatý výber z množstva zaujímavých tvarov presklenia v širokej škále drevo imitujúcich fólií rôznych materiálov.