Plastové okná HENSFORT ALUCLIP – Okná s hliníkovým obkladom

OKNÁ SYSTÉMU HENSFORT ALUCLIP VYBERAJÚ INVESTORI A KREATÍVNI ARCHITEKTI V POĽSKU AJ ZAHRANIČÍ. VĎAKA VYSOKÝM TEPELNOIZOLAČNÝM VLASTNOSTIAM A NAJKVALITNEJŠÍM MATERIÁLOM SA OKNÁ S HLINÍKOVÝM OBALOM MONTUJÚ NIELEN DO MODERNÝCH DOMOV, ALE AJ DO KOMERČNÝCH OBJEKTOV.

Systém plastových okien s hliníkovým obkladom bol vytvorený pre investorov, ktorí hľadajú riešenia s moderným dizajnom, ktoré sú odolné proti nepriaznivým poveternostným a environmentálnym podmienkam. Plastový systém HENSFORT Aluclip je ekologický (bezolovnatý profil) a zároveň ekonomický (alternatíva hliníkových okien). Neobmedzený výber farieb a štíhly vzhľad plastových okien HENSFORT Aluclip vytvára úplne nových charakter budov a pre ich používateľov komfortné podmienky.

HLINÍKOVÝ OBKLAD ĽUBOVOĽNEJ FARBY Z PALETY RAL A IMITÁCIÍ DREVA, OCEĽ V RÁME A KRÍDLE S PRIMERANOU HRÚBKOU UMOŽŇUJÚ VYTVÁRAŤ VEĽKÉ KONŠTRUKCIE, ZDVIHÁK KRÍDLA, TEPLÝ RÁMIK SSP ADVANCE – TO SÚ IBA NIEKTORÉ Z VLASTNOSTÍ, KTORÝMI SA PLASTOVO-HLINÍKOVÉ OKNÁ SYSTÉMU HENSFORT ALUCLIP URČENÉ INVESTOROM, KTORÍ HĽADAJÚ ALTERNATÍVNE RIEŠENIA PODOBNÉ HLINÍKOVÝM OKNÁM, VYZNAČUJÚ.

Vzorkovník farieb a vzorov